| DAnc3 a întrebat:

la posta este voie sa deschizi coletul inainte de al plati?

4 răspunsuri:
| LoverNutella69 a răspuns:

Nu poti sa il deschizi.Inainte de a plati taxele postale nu o sa te lase stiu pentru ca saptamana trecuta am fost in aceeasi situatie. happy

| untu a răspuns:

Nu este voie! Trebuie intai sa platesti coletul si apoi sa-l iei acasa si sa-l deschizi! dar in cazul serviciului de curierat care ajunge la domiciliul clientului care a facut comanda, clientul are voie sa deschida coletul in fata curierului pentru a putea face un raport de confirmare si de primirea coletului comandat in stare buna!

| Jipa95 a răspuns:

NU! Vezi ca prin servicul livrare prin verificare oferit de olx.ro poti face asta.

| pelmusantonio a răspuns:

Din pacate nu ai voie. Dar daca esti sigur de ce ai luat nu mai ai nevoie.winking