| CodrutzaDutzi a întrebat:

Buna TPU.Ma-m gandit sa va intreb:Cum credeti ca ar trebui sa ma imbrac la scoala (clasa a 3)intr-o zi calduroasa si frumoasa.Eu m-am gandit sa ma imbrac asa:o rochie lunga alba, un maieu albastru, o jeaca trei sfert albastra si niste sandale negre joase si cu bratari la mana cu multe zorzoane si sa-mi las parul desfacut si sa il prind cu glamurett. Voi ce ziceti, merge?

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Da. Tinuta ta este bine aleasa. Se vede ca te`ai documentat, asa ca bravo tie.

6 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu merge ca n-are picioare. laughing
Da. E o idee buna.

| truelover a răspuns:

Bun gust, dar ar fi mai ok daca ai alege un maieu alb, decat albastru, ar da mai bine la contrast si peste maieul alb jacheta albastra. happy ar fi si mai ok daca bratarile ar fi albastretongue

| BlackCatGirl a răspuns:

Si eu sunt clasa a-3-a si cred ca ai arata bine. Noi trebuie sa venim in uniforma sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă drăguțo hainele și vezi-ți de abecedar că nu prea știi scrie.

| ReasonForL0vex3 a răspuns:

Deci eşti în clasa a.3a şi tu te preocupi cu hainele? :o La vârsta ta ar trebui să pui burta pe carte. Fără supărare dar aşa e. Copii ăştia din clasele I-IV ar trebui să vină în uniforme, apoi să facă ce or vrea. Şi chiar aşa. mămica ta ce zice când te vede că eşti aşa cochetă abia în clasa a.3a? smug. Hai daţi cu stupid/nefolositor. oh go on.

| madutza_2178 a răspuns:

Nu stiu ce sa zis, dar eu sunt in clasa aIV-a si pe noi nu ne lasa sa venit imbracati asa cum zici tu... Daca nu suntem imbracati in uniforma ne pune afara la usa cu o foaie agatata pe noi pe care scrie "Sunt rusinea clasei a IV-a" crying