| mistikk a întrebat:

Buna TPU mi-am cumparat de curand niste botine cu un toc http://www.google.ro/......tp?/imgres ic:specific, isc:black0%2C1482&itbs=1&iact=hc&vpx=478&vpy=217&dur=275 8&hovh=216&hovw=234&tx=129&ty=133&ei=d-fRTLDrIM2TjAffkcX rDQ&oei=YefRTOndOIHNjAfazsXQDQ&esq=5&page=5&ndsp=21&ved= 1t:429, r:3, s:73&biw=1024&bih=542 doar ca am o problema nu prea pot merge mult cu ele ca am dor talpile... ce as putea face? ac sa nu ma imi doara? fundita?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Cumparati niste pernute pentru talpi:http://www.avon-emart.com/images/21725.jpg

3 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Tălpicile alea cu silicon ar fi o variantă, dar la cum arată talpa botinelor (groasă), cred că nu asta-i problema. Porţi în mod normal tocuri?

| Danny a răspuns:

Exista acele dublari de talpa in magazinele de incaltaminte, si mai sunt pernute cu gel, tot care pe poti aplica pe talpa, si le poti pune in respectivele botine. Dar pentru ce vad eu, recomand pernutele cu gel.
Succes happy

| deviant18 a răspuns:

Sa nu le mai porti? simpluhappy

bafta!