| KimK a întrebat:

Pe 20 ianuarie este ziua mea si mi-as dori aceasta tableta: http://www.emag.ro/tablete/tableta-evolio-evotab2-7-cu-p rocesor-cortex-a8-1ghz-multitouch-8gb-wi-fi-android-23-g ri-inchis--pEVOTAB2BK

De ce am ales-o? Pentru ca mi se pare destul de buna :) Acum... vreau si parerea voasta.

P. S: Uitati-va si la comentarii ( In josul paginii)...

Cred ca o sa o iau de pe site :) deoarece verisoara mea si-a luat un telefon si o camera foto de aici : deci.sunt seriosi...nu ca cei de la bon prix...in fine.asta e o alta poveste :))

Deci ca sa fie clar, as vrea sa stiu daca merita banii.

Mersiii! Apropoo...

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ma scuzi ca-ti raspund tarziu dar...LA MULTI ANI pentru ziua TA! Si, deja te-ai hotarat in privinta ei dupa cum observ. Nu pot sa-ti zic decat ca raportul calitate/pret este excelent!

| KimK explică (pentru neluL):

:] mersii

| neluL a răspuns (pentru KimK):

Dopo due mesi big grin

| alexandra200 a răspuns:

Buna.Da se merita, avand in vedere banii de buna nu stiu cat e de buna si eu am achizitionat una de la ALTEX cu 10 milioane si este foarte buna happy