| GEORGY_4531 a întrebat:

peste 2 saptamani am botez cu ce sa ma imbrac? sugestiii, poze orice siteuri oriceee plz funda

10 răspunsuri:
| dana_9056 a răspuns:

Eu zic cu ceva clasic dar sa nu fie negru ceva o rochie mulata pana la genunchi poate un mov deschis ar arata frumos bafta! funda?

| Kiddduu a răspuns:

La 12 any...iti iei o rochitSha mai scurta

Răspuns utilizator avertizat
| IuliaJuly13 a răspuns:

O palariuta alba cu fundita neagra,o rochie alba pana la pamant, cizmulitze maro, crem! Si bijuterii! Pup!

| GEORGY_4531 explică:

Mentionez am 12 ani lumeee

| junioru_4096 a răspuns:

Cel mai simplu si elegant, este un costum, camasa alba si cravata neagra

o zi tava sa ai!

| CrisyMiny a răspuns:

Pai ar trebui sa te imbraci elegant! haine si pantofi alb! Lantisor si cercei albi! Trebuie si o geanta alba!

| Lorena_8088 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu on rochie mov eleganta pana la pamant