| PandaGirl98 a întrebat:

stie cineva de unde pot cumpara genti pentru vara care se poarta pe umar din panza colorata asemanatoare cu gentile pe o parte ca cele pentru scoala?

3 răspunsuri:
| Roxy_9585 a răspuns:

Cauta pe site-ul www.quelle.com

| Roxy_9585 a răspuns:

Intra pe www.quelle.ro sunt genti foarte dragute si destul de ieftine

| YrYnA_7766 a răspuns:

Buna! Eu am vazut genti de vara la Terra Nova, Zara, H&M, Kenvelo si Fox. Daca vrei sa iti cumperi trebuie sa te grabestibig grin deoarece s-ar putea sa inceapa colectia de toamna asa ca nu vei mai gasi nimc.,,,, Fundita?; o3