| suntofata a întrebat:

Unde pot gasi un magazin care vinde obiecte in facerea bijuteriilor si altele? Cum ar fi rasina, margele, pasta polimeria? Exemple de magazine in afara Europei: Michael's, Walmart... Raspunsul care ma ajuta primeste fundita♥☻

Răspuns Câştigător
| simiii08 a răspuns:

Bun venit in domeniul handmadehappy. Si eu ma ocup foarte mult, insa pana acum nu am comandat de pe net si m-am dus la hobbyarturi (putin mai scump, dar nu am afacere mare incat sa imi fac profit). Insa m-am gandit sa comand si eu, si care ti-l pot recomanda este margele.net. Din cate am inteles sunt seriosi si mi se pare cel mai dotat site din Romania cu margele si acesorii. De asemenea ca sa te mai inspiri poti intra pe ilovehandmade.ro, unde sunt o gramada de tutoriale pentru fimo si margele. Eu tocmai am terminat o geanta din reviste (candy wrapper bag) deci cu siguranta iti va placea site-ul big grin.