| selenaxXxgomez a întrebat:

Voi ce-mi recomdati sa-i iau mamei de 8 martie? funda!

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poti cumpara o rama frumoasa in care sa pui o fotografie cu voi si care stii ca-i este draga mamei tale. Daca ai mai multi bani alocati poti lua o rama foto digitala in care incarci fotografii cu voi de-a lungul timpului. Oricum indiferent ce-i iei, mama ta va fi bucuroasa de dar si de sentimentele de dragoste care insotesc cadoul.

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Un parfum, o floare si o felicitare in care sa scrii versuri din suflet pentru mama ta.

| Nicole a răspuns:

Salut,ar fi foarte frumos sa-i cumperi un buchetel de flori sau o rama cu o fotografie impreuna. Poti face ceva manual o felicitare sau alt ceva.
Succese.
Pa, pa :*

| tiriboxi a răspuns:

Buna,cel mai frumos cadou pentru mama ta este un buchet de trandafiri rosii cu o felictare scrisa de tine si de cite ori o priveste sa faca trimitere la acest deosebit eveniment in cazul in care vrei da completezi si cu ceva util pot sa iti recomand citeva produse cosmetice naturale, de la firma care eu colaborez de 10 ani acestea sint unice iar calitatea lor nu are un concurent prin apropiere www.youtube.com/sonya skin care; contact tiriboxi@gmail.com

| FunDa a răspuns:

Pai...eu cred ca i-ar place ceva la care ai lucra tu! sau ceva natural :o floare la ghiveci sau poate o fotografie cu voi!