| caisutza a întrebat:

zilile acestea o sa merg in Bucuresti si as vrea sa va intreb daca stiti vreun mall unde sunt reduceri la articolele de imbracaminte si daca puteti sa imi spuneti si locatia lui.dau fuda pup

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Nu prea sunt reduceri la mall-uri, mai degraba pe la outleturi, langa Afi Cotroceni e un magazin cu haine la pret acceptabil, mai e unul la Piata Unirii, un etaj intreg chiar la iesirea de la metrou acolo unde sunt si gogoseriile. Cele mai ieftine haine in Bucuresti insa le gasesti in piata Europa/Dragonul Rosu, trebuie insa sa mergi dimineata.