| SeGe a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor, de cateva luni bune caut o jacheta, o vesta, o geaca PUNK. De blugi, de piele, orice, numai sa aiba tinte si poate o anarhie pe spate etc. Chestia e ca nu gasesc orice as face, stiti unde as putea sa gasesc? Vindeti asa ceva? Am 16 ani si port marimea M, de nevoie am sa accept si mai mare big grin

4 răspunsuri:
| Chupulix a răspuns:

Am vazut luna trecuta in mall-ul din Craiova ceva asemanator, dar nu mai stiu la ce magazin.

| dragameaprietena a răspuns:

In mall-urile mai mari. uite aici o rochie minunata http://www.okazii.ro/rochii/rochii-de-seara/rochie-din-satin-a130075645

| ThePayback a răspuns:

Stiam ca trebuie sa ti le personalizezi de unul singur.