| Simona_Ancutsa_1998 a întrebat:

Buna tuturor..Am o problema... Vreau sa vad pozele dintr-un folder si nu pot sad imi apare imagine nevalida..inainte le puteam vedea dar acum nu..de ce? Aveti o solutii? E de la setari? Cine ma poate ajuta? Va roog mult si cat mai repede.sad multumesc mult.Dau funda/vot celui care stie raspunsul corect! :*

1 răspuns:
| TaNaNaNaNa a răspuns:

Incearca sa descarci Picasa, e posibil sa fie de vina programul cu care deschizi pozele, si mie mi s-a intamplat la felwinking