| Joker a întrebat:

Buna tuturor, îmi puteți spune și mie care dintre telefoane ar fi mai rezistent ca baterie? eu trebuie sa plec în străinătate la cineva și o sa plec cu mașina și ca sa nu ma plictisesc foarte mult îmi trebuie un telefon pe care sa ascult muzica și câteodată sa vad și videoclipuri (nu filme ci doar videoclipuri). Care dintre aceste 2 telefoane vi se pare mai potrivit?

Acesta:

http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.telefoane- mobile.tv/wp-content/uploads/2008/04/ww660i.jpg&imgrefur l=http://www.telefoane-mobile.tv/Sony-ericsson-w660i/&h= 400&w=500&sz=23&tbnid=QbffbKT0mEWjaM:&tbnh=90&tbnw=113&z oom=1&usg=__CFbPud7pXqiilU-Oeu6oO61E4RU=&docid=9e89BOS-B jgrbM&hl=ro&sa=X&ei=xFN9UJKiM4zitQb5kIDgCw&ved=0CCIQ9QEw AQ&dur=99

Sau acesta:

http://www.mobilissimo.ro/galerie-imagini-telefoane/albu mersi/Nokia/Nokia%205700%20XpressMusic/01_Nokia-5700-Xpr ess Music.jpg

Care credeți ca tine mai mult? drumul va fi de max 18 ore cam asa.Va rog aștept răspunsurile cu părerile voastre, va mulțumesc mult:*:*

P.S.:Logic ca nu o sa asc NON-STOP:))) dar din 18 ore o sa asc cam 5 sau 8 ore adunate :D.Cred ca ați înțeles ideea:*:*:*

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Cu siguranta Sony Ericsson, deoarece am si eu unul si mege de minune.Liniutele care arata cat mai dureaza bateria se duc incet...incet,si nu e o problema sa asculti muzica sau sa vezi videoclipuri mai mult de 5 ore sau 7 ore.
Iti doresc succes in strainatate.Un viitor stralucit nu?

| Joker explică (pentru pastru009):

La munca ma duc...ca TOT romanul din păcate pentru ca anumiți **** nu ne oferă un trai bun și ma interesa sa știu chestia asta despre telefoane deoarece ma voi duce cu mașina și sa îmi treacă și mie timpul mai ușor big grin... și merci de urare. sper sa AM parte de multe "succesuri" în a-mi găsi cevatongue.te pup

P.S.:Sper sa ai dreptate și sa nu ma dezamăgească Sony Ericsson deoarece eu de 7 ani doar Nokia folosesc big grin

P.S 2: O sa îți dau fundita după ce verific telefonul săptămâna ce vine:*

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce postezi aceeași întrebare de două ori?
Încarci server-ul inutil.
Pa, pa.

| Joker explică (pentru Legiuitoarea):

Si de ce te bagi in seama la fel de INUTIL? pot sa postez si de 1000000 de ori daca vreau si situ-ul imi permitelaughing)

| Joker explică (pentru Joker):

Site-ul*

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Joker):

Bună.
Citește regulamentul și apoi să comentezi!
Pa, pa.

| Joker explică (pentru Legiuitoarea):

Nu ma intereseaza

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Joker):

Bună.
Ești chiar obraznică! Cum toți trebuie să respectăm regulamentul, este valabil și pentru tine.
Pa, pa.

| Joker explică (pentru Legiuitoarea):

Ba tu chiar nu ai viata in afara calculatorului? draga il respect nu am facut nimic nu am taiat capete dar am repostat intrebarea pentru ca nu mi s-a raspuns prima data cum trebuia (adica TU)...si stiind ca o data ce cineva posteaza un rasp altii considera ca nu mai trebuie sa rasp la aceea intrebare..si scuteste-ma cu prezenta..si se in ceea ce priveste repetarea se refera decat la intrebarile NEADECVATE sau care INCALCA REGULAMENTUL...asa ca aceasta intrebare nu este nici una nici alta asa ca o pot postalaughing)

ADIO...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Joker):

Bună din nou.
"Ba" să-i spui mamei tale, nu mie.
Pa, pa.

| Joker explică (pentru Legiuitoarea):

laughing) cum zici tu, ca aici toți aveți "MUSCHII" la voi și în viata de zii cu zii sunteti niste ****, ma lasi; nu te ****** azi de te iei de oameni pe care nu ii cunosti? si de parca sunt singura care posteaza de 2 ori o intrebare?!(asa te iei de toti care repeta intrebarile?)si daca incalc ceva lasa admini site-ului sa decida nu face tu pe "desteapta"laughing), sa ma blocheze daca gresesc.tongue

Si respecta tu AICI ca sunt sigura ca in alta parte uiti de tot de RESPECT

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Joker):

Bună.
Ești fată deșteaptă... ce mai!
Pa, pa.

| pastru009 a răspuns:

Mersi,Mylitta.