| windrime a întrebat:

Buna tuturor, stie cineva unde pot gasi crema celltone? Se vindea la teleshopping dar se pare ca nu se mai distribuie in Romania, totusi mai e o sansa sa o gasesc?

2 răspunsuri:
| Lotico a răspuns:

Si eu caut aceasta crema da sincer nu stiu cum sa o gasesc.Prin farmaci imposibil sa gasesti numai daca nu comanzi cred asa ca habar n-am cum sa dau de crema asta

| windrime explică (pentru Lotico):

Scuze ca nu ti-am raspuns mai repede nu am vazut raspunsul, dar am sunat la un barbat care zicea ca e distribuitor celltone si zicea ca nu se mai distribuie in Europa ci doar in America si inca o tara din Africa...