| Fluture a întrebat:

Unde credeti ca pot gasi tricou de genu' : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:10&tx=58&ty=52 in Craiova? Poate sa aiba imprimeu si cu "I ♥
u" sau "I ♥ NY". Numa sa fie in genu asta.;;) Deci la ce magazine ati vazut voi, cei din Craiova. Nu vreau de pe net. Mersi. funda si voturi

2 răspunsuri:
| inevitable a răspuns:

Sunt locuri unde se fac tricouri cu diferite imprimeuri de gen, eu tot mi-am facut numai ca I (inimioara) si numele prietenului meu.

| Ana_6365 a răspuns:

Am vazut tricouri din astea la zara, barshka si pull and bear. Sper sa iti gasesti acolo. happy