| dyanna_8752 a întrebat:

va rog ajutati-ma caut site-uri de unde pot cumpara pantofi, cine stie? fundahappy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Izabita a răspuns:

Www.miniprix.ro preturile sunt super bune. si calitatea la fel

| HispanitasShoesHandbags a răspuns:

Unul dintre cei mai redutabili producători de produse din piele – pantofi și genți – a intrat pe piața din România, spre fericirea femeilor care sunt într-o permanentă căutare a perfecțiunii. Pantofii Hispanitas au darul aproape inegalabil de a fi confortabili și, în același timp, foarte moderni!
Puteti vizualiza produsele aici: http://www.hispanitas.ro/shop-online sau ne puteti vizita in magazinul Hispanitas din Mall Baneasa Shopping City!