| xxCupcakExx a întrebat:

Buna:*voi de obicei cum va imbracati si de la ce magazine?:]

8 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Depinde de ocazie, de ceea ce urmeaza sa fac.
Cele mai multe hainute mi le iau de la reducere deoarece in magazine au preturi prea mari.
Mai nou am descoperit un site de unde imi mai iau hainute, au preturi f bune:
www.misspretty.ro
:)

| karlikuicsddd a răspuns:

Pai in general cam ce se poarta. Cel mai des, daca nu e cald, Jeans, camasi, pantofi, skate-shoes, converse, pantaloni scurti[daca e prea cald] maiouri si de la magazinele : Zara, Bershka, Terranova, takko, new yorker, stradivarius, forever 18, Nike, Vans, Globe, Fallen, Volcom, mango, TNT, TinaR, B&B, debenhams si accesorii: Meli-melo, accesorize, euromoda. happy

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| lavynika a răspuns:

Ma imbrac elegant, feminin cateodata sport sau rok.In general ma imbrac din Berska, Pimkie, Stradivarius, Pull and bear, Zara, Tiffani, KOton, Promod, new yorker, Orsay.

| arrriadna a răspuns:

Sal. din miniprix si... de pe unde apuc, chiar si din second-hand-uri. In general pe stilul meu si pe forma corpului meu gasesc mai greu. De ex eu nu pot suferi pantalonii care se opresc sub buric sau au o talie prea scurta. N-am picioare lungi, am baziin mai mare decat talia care e mult mai ingusta decat bazinul- si nu ma avantajeaza deloc ce e pe piata. Pantaloni pentru mine gasesc mai mult in second-hand-uri unde vine marfa noua dar pe stiluri care nu sunt "la moda". Bluze imi gasesc usor si oriunde. Daca vad ceva ce imi place, am bani la mine si nu costa exagerat pentru felul in care e facuta/ material cumpar loco.
Daaar eu sunt intr-un oras unde oferta este f mare. Mai depinde si de asta.
Imi plac hainele in stil hippie si indie. Usor excentrice dar nu sa iasa in evidenta "de la o posta". Si pentru mine conteaza f mult accesoriile - din materiale naturale (lemn, piele, lut, argint).

| d33a a răspuns:

Ma imbrac in blugi, tricouri colorate, fustite, tenisi. magazinele mele preferate sunt : Terranova, Kenvelo, Takko, Miss sixty, Adidas, Nike si Puma

| reghi a răspuns:

Eu ma imbrac lejer. ginji adidasi si un tricou...

| eve a răspuns:

Eu de la mall