| andreutza99 a întrebat:

Vreau sa iau un mp4 pana in 3milioane. Unul mai bun plz.dau >funda.; d

6 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Http://li.ro/5mtw Ai aici mai multe variante. Le-am ordonat crescator dupa pret, ca sa iti fie mai usor.

| CannbalCorpse a răspuns:

Eu am un mp4 de la expert digital happy 150 ron. Functioneaza super bine. Memorie buna, poti viziona filme pe el, imagini, ai ghiar si 2 jocuri .L.am cumparat de la Domo, sper ca te.am putut ajuta.

| Kryss13 a răspuns:

Pe eMAG

| TuRneR01 a răspuns:

Si la dragoste si sex crezi ca gasesti tu m4? Aici poate gasesti durex nu mp4

Poti incerca pe eMAG sau cel acolo sunt foarte bune
www.emag.com
www.cel.com
Data vitoare sa postezi la categoria corecta... poate vei primi mai multe raspunsuri si mai bune.

| Dyxxuu a răspuns:

Cauta pe eMAG.