| andri_5711 a întrebat:

vreau sa stiu si eu ce sepoara vara asta :culori, modele, ect

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa te iei neaparat dupa moda ci dupa stilul care te caracterizeaza.Totusi daca vrei sa stii ce e in tendinte eu iti recomand stilul marinar( rochite in stile marinaresc alb si albastru + accesorii specifice - gasesti cateva lucruri dragute la new yorker si stradivariuswinking ) stilul romantic ( combinat desigur cu stilul vintage, so culoarea roz este in voga anul acesta ) si stilul animal print adoptat mai de toata lumea ( haine si accesorii cu model de leopard )

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

- beretele si pălăriile
- sandale cu toc înalt care fac picioarele sa arate mai bine ca niciodată
- curelele late cu catarame mari
- genţi supradimensionate
- colanţi in culori închise.
Nici machiajul nu trebuie neglijat dacă vrei sa fii chic. În acest sezon trebuie neapărat să începi sa încerci un ruj mat. Mai multe pe http://www.ziare.com/......sie-923822 sau http://www.elady.ro/articole/Moda/Moda-2010.html. Noapte bună, multă sănătate!

| lala178 a răspuns:

Se poarta albul, turcoazul, sandalele cu platforma, balerinii de orice fel, imprimeurile florale, rochitele in culori vesele, topurile din matase, accesoriile colorate, dar cu o conditie, sa iti vina bine si sa te simti bine in elewinking

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Acuma se poarta blugi bershka si. culorile vesele. verde galben rosu etc happy/

| asya a răspuns:

Vara asta se poarta foarte mult culoarea alb, pantalonii foarte scurti, rochii cu motive florare, gentile colorate, bluzite, tricouri cu volane, esarfa din matase, blugi din denim decolorat, rochie nude, tenisi, sandale cu platforma, etc.Ca sa fi in pas cu noile tendinte fa-ti cont pe divahair.ro si vei primi email cu articole de fasion!