| LEYA1 a întrebat:

Bună ziua, am dat o comanda un pic mai mare luna trecuta pe 30 iunie pe trendyol iar comanda mi-a fost împărțită în doua colete. Am primit unele produse după câteva zile iar celalalt colet nu l-am primit nici acum, 31 iulie. Pe aplicație îmi arata ca coletul este în curs, fiind expediat de la ei. Este sansa să-l primesc poate de acum?

1 răspuns:
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Suna la aceeasi firma de curierat cu care ai primit primul colet. La fel am patit si eu si era cat pe ce sa se intoarca la cei de la Trendyol. Uneori firmele de curierat se planga ca: ba nu ai raspuns la telefon, ba ca nu era completa adresa etc etc. Eu a trebuit sa merg la sediul Cargus sa imi pot ridica coletul care era la ei de aproape 1 saptamana.