| Cjsjsjshhdhshaja a întrebat:

Bună ziua! Am făcut un retur la zalando și am primit e-mail azi la 7:50 ca au primit returul și ca îmi vor returna banii pe card în 5 zile lucrătoare. La ora 7:51 mi-a apărut în aplicația banca Transilvania la istoric tranzacții faptul ca am primit banii dar aceștia nu îmi apar în sold când îl verific. Care credeți ca ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am de unde sti. Mergi la BT si explica-le situatia.

| Anonimul151 a răspuns:

Dacă poți descarca un extras de cont din aplicație, descarca-l și uitate pe el sa vezi dacă apare. Dacă nu, la istoricul tranzacțiilor... Dacă nu apare soldul, mergi la o banca, inclusiv cu extrasul de cont, sau dacă nu cere-le la ei, și explica-le situație. Iar ei cu siguranța te vor ajuta.