| Dilversoni a întrebat:

Bună ziua!
Am plasat o comandă pe Shein cu suma de 4900 lei md. Mi sa zis la o lună că trebuie să plătesc taxe vamale aproape 2.000 lei sau să scriu retur prin mail,
Și să după 2 săptămâni să iau legatura cu Shein să-mi returneze banii.
Cum aș putea lua legatura ca să-mi returnez banii? Am deja 1lună din momentul din care am scris refuz...???? și încă nu pot să-mi recupar banii înapoi.
Mulțumesc

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai luat țeapă, banii inapoi nu i mai primesti, mergi la politie faci plingere dare slabe șanse sa mai vezi vreun leu, de ce nu cumperi din România de la firme reale magazine unde poti proba, de ce va trebuie tot ce au altii in strainatate, nu esti singura care pierde banii.