| OanaIoana24 a întrebat:

Bună ziua, aș avea nevoie de un capodastru pentru chitară clasică, aveți idee de unde pot face rost în Vaslui de așa ceva?

6 răspunsuri:
| OanaIoana24 explică (pentru Violleta2022):

Bună, mersi, dar fix asta e problema mea, nu am cum să dau comandă de aceea mă gândeam că poate găsesc un magazin prin oraș care să vândă așa ceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru OanaIoana24):

Incearca magazinele care vand instrumente muzicale, in orasul tau sau in vreunul vecin, fiindca nu sunt foarte populare si cu atata varietate.