| LIANA123abcdefg a întrebat:

Bună ziua! Ce părere aveți despre site-ul Trendmall? A comandat cineva? Este ok încălțămintea de la ei? Vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se potrivesc masurile!

| Furnicuta000 a răspuns:

Am luat eu acum cativa ani. Stiu ca aveau la fiecare model si masuratorile pentru ca marimile nu sunt standard. Eu port de obicei 37 si ajunsesem sa iau 39 si 40 dar mi-au venit perfect. Calitatea nu e wow, eu luasem unele foarte ieftine dar m-au tinut ceva timp, vreo 5-6 perechi de incaltaminte am comandat