| Spirituallife a întrebat:

Buna ziua,mi am luat de curand un corset de la stradivarius si vine in fata cam ciudat,adica zici ca are un corn,iau in considerare ca asa este modelul, dar credeti ca daca il duc la croitorie poate sa l faca sa vina lipit de corp si sa nu mai stea asa?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

O croitoreasă pricepută ar trebui să îl poată modifica așa cum îți dorești, măcar aproximativ.

| Furnicuta000 a răspuns:

Poti dar e posibil sa coste modificarea mai mult decat a costat corsetul. Eu zic sa il returnezi daca nu iti place