| Ella1998 a întrebat:

Saptamana trecuta am returnat o pereche de adidasi pe care ii comandasem de pe officeshoes.ro. I-am trimis prin Fan Courier si astazi, am observat ca am gresit adresa, in loc de sectorul 1, am scris sectorul 2. Comanda imi arata ca a fost livrata, dar in sectorul 2 nu exista acea adresa. Ce ar trebui sa fac?
Va multumesc!

1 răspuns:
| lastOne a răspuns:

Sectorul are mai mult un rol informativ in cadrul unei adrese. Suna la cei de la officeshoes.ro si confirma ca au primit coletul.