| Killer200 a întrebat:

Tocmai mi-ai stricat castile, achizitonate de pe eMAG! Ce as putea sa fac? Le trimit la garantie?
Castile aici : http://www.emag.ro/casti-canyon-negru-cnr-hs1b/pd/EJ2R7B BBM/?ref=list_p1_l9

3 răspunsuri:
| Killer200 explică:

Am certificatul de garantie!

| Catalin970 a răspuns:

In primul rand le trimiti inapoi sa vezi daca ti le poate face sau schimba. Daca nu, incerci la un service.

| CataC a răspuns:

Salut
Suna maine si intreaba-i, iti vor spune ei unde trebuie trimise.
Daca trebuie sa platesti curier nu-ti bate capul, te costa cat castile.
Bafta