| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU am o intrebare mai este putin si se apropie sf Andrei si nu stiu ce cadou i-as putea darui jumatatii mele... ce idei aveti? va rog dati-mi un sfat. Special pentru fete... cel mai bun raspuns primeste funda. multumesc!

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un tricou cu ceva haios scris pe el, o esarfa sau o bijuterie fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ou-3105932 sau http://www.crownfashion.ro/......are-638473 Daca te tine la tine va aprecia si un buchet de flori daca atata poti tu sa-i iei. Normal gestul si sentimentele din spatele lui ar trebui sa conteze.

| onasis1961 a răspuns:

Un ghiveci cu flori naturale sau o iconiţă argintată!

| AndraTpu a răspuns:

Eu zic sa ii personalizezi ceva cu voi doi...e mult mai romantic asa.
http://www.cadouri-funny.eu/

:)

| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i cumperi ceva de imbracat, gen o rochie sau o bluzita in culoarea ei preferata, un pulover de calitate, o poseta eleganta din piele, un ceas de mana deosebit, sau ceva cosmetice, ca de exemplu o trusa completa de machiaj sau parfumul ei preferat. O alta idee ar fi sa-i iei un obiect in legatura cu un hobby al ei, cum ar fi o carte din genul care citeste ea, un CD cu muzica preferata, un DVD cu un film de dragoste pe care sa-l vedeti impreuan de ziua ei, o iconita pictata manual sau imbracata in argint daca e credincioasa sau un obiect decorativ, un bibelou etc. daca bugetul iti permite, poti sa-i iei o bijuterie care ii va ramane mereu ca amintire, fie un colier de perle, fie o percehe de cercei, o bratara sau un lant cu pandativ in forma de cruciulita, trifoi, inimioara sau litera A din aur sau argint. Orice caaou ai alege, adauaga o poza cu voi doi in rama sau un album cu poze ale voastre(daca nu i-ai dat deja unyul), o cutie de bomboane fine de ciocolata sua un tort ca s-o "indulcesti", o felicitare in care sa-i urezi La multi ani si sa-i spui ce mult o iubesti si ce importanta e in viata ta, eventual una confectionata d etine manual, si un trandafir albsau rosu sau, in fine, floarea ei preferata. Si cel mai impofrtant daruieste-i dragostea at sincera, rasfat-o si alint-o cum ii place ei mai mult, petrece cu ea intreaga zi, poti s-o scoti la o cina romantica sau la o plimbare lunga in parc daca e vremea frumoasa sau la un film etc. La multi ani prietenei tale!

| CkErROo a răspuns:

Ii poti cumpara un urs mare de plus, sau un buchet de flori, un trandafir, un inel(nu prea scump), sau o pereche de cercei, ai de unde alege.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| coszma19 a răspuns:

Un cadou cu numele sa isi aduca mereu aminte de tine.