| Tempintr a întrebat:

Buna ziua, vreau sa imi iau de black friday un laptop de gaming + periferice (mouse, tastatura, casti etc), dar cei de la pc garage te lasa sa iti creezi un voucher de afiliere si cel ce foloseste codul primeste o reducere iar tu primesti niste bani prin acel program pe care ii poti folosi pe site, eu daca folosesc voucherul " CKVWPXL5 " si cumpar un laptop in jur de 4.000 ron, ar trebui sa primesc in jur de 80-100 si sa dau pe tastatura spre ex, problema e ca nu pot folosi eu voucherul personal la comenzile mele, adica eu nu voi primi bani aceea, dar daca cumpar laptopul si folosesc un voucher de pe un cont deschis nou (care e tot al meu) si de pe cel nou cumpar perifericele, ar trebui sa ma scuteasca de vreo 100 lei, dar trebuie folosit alt card pentru plata, sau nu e necesar pentru ca ei oricum nu pastreaza datele de plata si folosesc alte site uri intermediare precum PayU, sau trebuie alt device/ip, a mai incercat cineva? Ar intra la frauda?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand un PC pentru gamming, fiindca laptopurile sunt mult prea scumpe si total nepotrivite joculetelor, fiind scule profesionale pentru oameni cu profesii serioase precum: economisti, arhitecti, ingineri, smad.