| AnOnIm20202020 a întrebat:

Bunaaa, funda! Stiti bilele acelea care cat de mult le lasi in apa atat de mult se fac mari? Cum se cheama si cat costa?

Răspuns Câştigător
| AdeeMaria a răspuns:

Hei.
Te referi la bile din alea care cresc in apa?
Ei bine sunt destul de ieftine... [in Toplita, la mine] este cam 1-2 lei[maxim]un pachet.
Nu stiu cum se numesti...dar gasesti la orice librarie, te asigur!

4 răspunsuri:
| AndraAlee a răspuns:

Nu stiu cum se numesc, dar costa in jur de 1-2 lei.

| RuxyzLOL a răspuns:

Daa ce-mi plac alea

| Catalin970 a răspuns:

Cred ca se numesc simplu bile decorative iar in legatura cu pretul poate varia.Eu am cumparat mai demult un pachet cu 2 lei iar intr-un pachet sunt muuuulte bilelaughing.

| printesuca1999 a răspuns:

Poti sa ceri pur si simplu bile care cresc in apa si gasesti la orice magazin happy