| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o peruca din par natural?

9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Este foarte scumpa in orice caz.

daniela
| daniela a răspuns:

Peste 500 RON functie de lungimea parului dorit, culoare, firma etc

| Kyky a răspuns:

Intre 700 si 3000 ron. [ http://www.peruci.ro/peruci.htm ]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de pinte ai cui:ai hannei montanei este 4 milioane
200, iar una normala este 20 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O peruca de calitate poate sa duca destul de scump... 350 euro asta e putin pe langa ce am vazut eu pe la alte situri de peruci sunt foarte scumpe! dar merita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.perucishop.ro
intre preturi de la 100 euro pentru par natural!

| alexandra_1780 a răspuns:

Eu lucrez in italia la o firma care face peruci si aici costa de la 400 euro pana la cateva zeci de mii d euro.

| ioana_6133 a răspuns:

Cam 500 de lei

| Jivahair a răspuns:

Buna, perucile medicale si cele fashion sund mult mai scumpe pentru ca in realizarea lor se investeste foarte mult timp. Iata un Ghid practic pentru a intelege diferite tipuri de peruci : http://www.jiva.ro/ghidul-perucilor.htm