| smaty a întrebat:

Cam cat costa un ceas Tissot? Mama a primit unul de ziua ei si nu stie cam cat a dat persoana respectiva... Dar vrea sa afle!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.cauti.ro/ceasuri/preturi-produse--marca~Tissot.html ai preturile la aproape 400 ceasornice marca Tissot, cauta-l si ai sa vezi pretul. Succes si numai bine!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai uita-te la magazin! Eu am un Tissot care a costat 34 milioane la reprezentanta! Oricum sub 1000 de lei eu nu stiu ceasuri la Tissot! Uita-te si tu aici http://www.cellini.ro/produse/ceasuri/tissot

| PixieTrixie a răspuns:

Pai depinde. Ceasurile Tissot au ecranul din cristale, ca sa nu se zgarie, jurul ecranului poate sa fie din aur sau argint, iar cureaua din aur, argint sau piele.
Pretul variaza intre 8 milioane pana pe la 4000 de euro. 4000 e cel mai scump pe care l-am vazut eu, in aeroport. Nu stiu, dar e posibil sa fie si mai scumpe de atat.

| lallalle a răspuns:

Buna :*
intre 70 si 350 ron depinde de model

funda?

| sonya a răspuns:

Haha...dragut. Depinde de model. Oricum sunt peste 200 de lei.

| Strumf a răspuns:

Sunt printre cele mai scumpe ceasuri din lume. In jur de 200 - 300€. Poate ajunge si pana la 1000€.

| Mykidutza a răspuns:

Pret 1.550ron funda?