| mgtow a întrebat:

Cam la ce pret m-ar ajunge o lenjerie de pat alcatuita din cearceaf pentru saltea si cearceaful care se pune peste ea (140x200)? Pe net imi apare cu pilota si perne iar eu n-am nevoie de toate hartoagele. Si unde ar fi cel mai bine sa caut prin carrefour, metro sau selgros?

7 răspunsuri:
| iuddavali a răspuns:

Sunt de buna calitate. In plus se pot gasi si promotii din cand in cand.

http://costel.info/......de-import/

Asa ca se pot cumpara la preturi destul de buna. Iar calitatea este foarte buna.

Vezi ce model si ce marimi se potrivesc nevoilor tale.

| crissstina90 a răspuns:

Incearca aici www.Cumparamisim.ro au o gramada modele de lenjerii de pat ieftine, lenjerii pucioasa, lenjerii de lux, lenjerii 3d, lenjerii 5d, lenjerii bumbac satinat, lenjerii bumbac 100%, lenjerii pentru copii si multe altele.

| Irinna1 a răspuns:

Mergi in Ikea, e cel mai bun loc si gasesti sigur.Pup

| mgtow explică (pentru Irinna1):

Dar nu cred ca acolo e mai ieftin.

| SelgrosRomania a răspuns:

Buna ziua! Raioanele lenjerie de casa ale magazinelor Selgros va asteapta cu lenjerie bumbac 100% cu oferte in fiecare zi din an!
Puteti verifica ofertele aici: http://www.selgros.ro/catalog?id=45

O zi frumoasa!
Vizitati-ne si pe Facebook: SelgrosRomania. Va asteptam cu oferte, divertisment, concursuri si distractie!