| Cristi3672 a întrebat:

Când fac retur la un produs, pe care am platit 500 de lei + 20 de lei pentru transport, cât voi primi înapoi? 500 sau 520?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar ce ai platit. Adica 500 de lei. Că ai vrut să faci retur e problema ta.

| johnnny123 a răspuns:

Doar nu vrei să primești înapoi și transportul. Transportul s-a efectuat, nu e vina nimănui că faci tu retur.

| Cristi3672 explică (pentru johnnny123):

Produsul e defect, e vina mea nu a respectivului care m-a păcălit punând o reducere mare la respectivul produs...

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca produsul era defect sau era altul decat cel din descriere ar trebui sa primesti si banii pe transport. Daca returul l-ai facut pe motiv ca te-ai razgandit sau nu iti place produsul, pierzi banii pe transport

| mODIN a răspuns:

| Yaesmin a răspuns:

500.

| Wolf1988 a răspuns:

Nimic
Sa ne tii la curent.

| 2FanMessi2 a răspuns:

Curierul nu trebuie sa mănânce și el? laughing)
Primești doar banii pe produs, ai grija sa fie fără nici o urma de imperfecțiune, s-ar putea sa ramai cu el de tot. Dacă nu le convine produsul returnat.