| Nicole_8066 a întrebat:

Care e cea mai buna marca de epilator? Ce epilator folositi?

Răspuns Câştigător
| Lady_4667 a răspuns:

Bună! Eu folosesc epilator Braun Silk epil eversoft.Este roz cu alb.Chiar ieri m-am epilat pe picioare şi sunt foarte mulţumită că îl am de ceva vreme şi merge la fel de bine ca atunci când l-am cumpărat. Şi nici nu doare cine ştie ce.

10 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Eu am Braun Silk-Epil si il am de vreo 3 ani, inca merge la fel de bine.

| RoxAnana a răspuns:

Eu folosesc Braun Silk Epil dar ma doare:-s

| Prajitură a răspuns:

BrAun Silk-Epil
sau
BrAun Silk-Epil Wet And Dry
happy

| lilbunny a răspuns:

Eu folosesc Philips si sunt foarte multumita.

| roxy_2350 a răspuns:

Eu am Braun Silk Epil si sunt multumita de el.

| blue95 a răspuns:

Eu folosesc de la Philips si e destul de bun, acum nu stiu daca e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilator Philips, Braun Silk Epil, cele 2, zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braun Silk Epil.

| bumblebee a răspuns:

Eu cred ca Braun e cea mai buna
folosesc Braun silk epil si sunt foarte multumita de elhappy

| Andraa_8388 a răspuns:

Philips