| Irina_9101 a întrebat:

Care e cel mai bun parfum pentru femei?

15 răspunsuri:
| sherlock a răspuns:

Cel propriu

| justfreelove a răspuns:

Depinde de pH-ul tau. Vezi ce iti recomanda dermatologul sa folosesti (ce ph, ce tip, etc) si dupa aia cumperi ce iti place

| Laya a răspuns:

Swarovski => cel putin mie mi-a placut cel mai mult pana acum. Ar mai fi si Kelvin Klein varianta de vara, Dolce & Gabbana varianta accea aurie...astea mi-au venit acum in minte si chiar mi-au placut mult...batting eyelashes

| Shukara a răspuns:

Herve Leger, Today, True Glow... fundita?

| georgianamihha a răspuns:

Persiv

| RS4 a răspuns:

Toate cele originale sunt bune si persista! depinde de fiecare ce ii place si ce crede ca il reprezinta! deci mergi intr-o parfumerie, stai o jumatate de ora si mirosi testere! pana la urma il vei gasi! bafta!

| coliflor a răspuns:

Nina Ricci

| bebeusha123 a răspuns:

Depinde de gusturile tale

| RoXyRaLu a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun este Prada, NinaRicci, Sun Flower,...Dar sunt puttin cam scumpe...

| Riry a răspuns:

Eu iti recomand esentele de parfum dai mai multi bani da persita mai mult ...Parfumul ti/l alegi tu care ti se potriveste. Succes

| andrey910 a răspuns:

Asta e ca si cum ai intreba care este cel mai frumos om din lume...depinde de persoana...nu exista "cel mai bun".

| Georgyana_1322 a răspuns:

Eu una cred ca ''Pur Blanca''

| Oitza a răspuns:

Depinde ce gusturi ai...

| BRG a răspuns:

Giordani, Percieve, Far Away, Incandescence, Pur Blanca.

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Gusturile nu se discuta din aceasta cauza exista o variatate foarte mare de parfumuri. Poti sa iti gasesti parfumul perfect chiar aici: https://kupoane.ro/store/notino/. Tot aici vei gasi si un cod transport gratuit notino.