| nba2002 a întrebat:

Care este ceea mai nobila blana naturala?

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cea din scrot de elefant

| benny a răspuns:

Blana de sconcs

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Blana de nutrie!

| iFollowRivers a răspuns:

Sinsila

| Buuff a răspuns:

Ce raspunsuri ai pe aici. Alooo cele mai scumbe blanuri sunt cele din feline (tigru, tigru polar[aia chiar ca e scumpa], leopard] ...Astea ajung la zeci de mii de euro!

| Hayuki a răspuns:

Daca ai de gand sa cumperi ceva haina din blana naturala as avea o intrebare: cum ai putea sa cumperi vreodata asa ceva? NU INCURAJATI BRACONAJUL SI NICI MOARTEA ANIMALELOR! O_O daca e, ia-ti ceva sintetic (daca intrebarea ta a fost informativa si nu ai de gand sa cumpri ceva ''haina'', ignora-mi mesajul -chiar nu pot sa tac cand ceva imi da de banuit in defavoarea animalelor fie ele domestice sau nu) O zi buna!