| SSweetAAngel a întrebat:

Care este mai bun, mascara 24k black sau mascara super enchant de la avon? si intre luciurile de buze sweettwist, pe care il preferati, caramel apple sau berries and cream? si intre parfumurile hawaiian shores si pur blanca, care miroase mai frumos?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ți recomand rimelul de Avon, mai bine încearcă pe cel de la L*Oreal, luciul este în funcție de ten (sunt bune), iar Ph pielii te poate mulțimi cu parfumul, Pur Blanca!
Pa, pa.