| watervichea a întrebat:

Care telefon mobil vă place cel mai mult? Eu vreau sa-mi cumpar un telefon mobil din România, de unde este cel mai bine sa cumpar? dati-mi var rog sfaturi! FUNDIŢA : )

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Samsung gt-s5230
Samsung ch@t 322
Samsung b3310
Samsung b3210 txt (2mp,qwerty)
Samsung galaxy mini
Nokia N96 (5mp)
Nokia 5230 (2mp)
Nokia N81
Nokia C3 (2mp)
Nokia C6-01
LG gs290 cookie fresh (2mp)
LG KP501 cookie (3, 15 mp)
LG 360
LG t310 (infrarosu, slot pentru card microSD, 2mp)
LG gt505 (5mp)
Bafta la cumparat!

| becka133 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini.Eu am un Samsung s5230 star si vreau sa mi-l vand la 180 lei eu am dat 400 de lei pe el dar atunci era in jur de 550 lei.

| HD_9182 a răspuns:

Pai de exemplu telefon care ar fi fain de tot ii HTC Sensation
de ce? procesor dual core, 768 Mb RAM, memorie mare, etc
Cu telefonul asta dai fum cam la orice telefon.
De unde?
In nici un caz de la vreo companie telefonie, asta daca ai bani ca sa platesti teefonul si abonamentul care acopera telefonul e 10 orihappy
Eu l-as lua de la cineva, gen baietii care se ocupa cu asa ceva/ocico. Si in nici un caz de la Orange/Vodafone/cosmote
Dar, daca ai bani multi poti sa iei, nu zice nimeni nimic.
Altul ar fi Samsung Galaxy S II
Iphoneul 3GS, 4, astea-s abureli [fite]
Un Nokia Windows phone
Nokia N8, depinde ce vrei sa faci cu el [la Nokia N8 ai camera de zici ca nu-i adevarat]
HTC Desire
HTC HD 2
etc

| Codrinash a răspuns:

Mai Ionut, tu esti tralala? 8-}
Auzi la tine IPhone 3, 4 sunt abureli.
Acum sa-ti raspund la intrebare:depinde ce varsta ai si ce astepti de la un telefon.Cu toate astea, recomand la orice ora un IPhone 3GS sau 4, sunt bune la orice.Cu toate ca acum va veni Ionul sa imi zica ca nu iti fac omleta dimineata; da,asa e, IPhone-ul nu face omleta, dar in rest face cam orice vrei.asta daca ai destui bani. Daca bugetul e limitat, recomand un Nokia N97, la fel un telefon f bun, cu f multe functii, undeva intre 600-800 RON nou pe www.okazii.ro

| Ionut_6178 a răspuns:

Blackberry