| SacuiuRobert926 a întrebat:

Cat de sigur este sa cumpar un produs de pe eMAG? Am inteles ca poti primi banii inapoi daca nu esti multumit

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte sigur. Comand de la ei de 7 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Emag este o companie serioasa.
Da, primesti banii inapoi, doar daca returnezi produsul nedesfacut si nestricat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

EMag e de departe cel mai mare magazin online din Ro și cel mai sigur.

| mihai69 a răspuns:

E foarte sigur.

| dullcat a răspuns:

E destul de sigur.Eu nu am avut probleme pana acum.

| NLS a răspuns:

Dacă cumperi chiar de pe eMAG, e sigur.
Dacă livrarea o face un "partener eMag" te poți aștepta la orice eveniment, mai mult sau mai puțin placut: anularea comenzii, întârzieri mari sau foarte mari de livrare, lipsa suport cu clienții, exonerarea de garanție, ne răspuns la telefon după ce raportezi o problema și le spui ca dorești sa îl trimiți înapoi sau pentru. constatare și înlocuire, etc.

| MariaJust a răspuns:

E unul dintre cele mai ok magazine la acest capitol. Ia cu incredere de pe eMAG, dar ai grija sa fie vandut de eMAG nu de la selleri.