| LisaJulie a întrebat:

Cat de sigur este sa cumperi de pe Shein? Eu una nu am încredere in site-uri chineze! In cat timp vin comenzile? Este mai rapid ca Wish?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La fel de sigur că orice site care face comerț internațional.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca nu era ok site-ul nu era cel mai popular site de haine DIN LUME

| Madaxo97 a răspuns:

Eu am dat cateva comenzi pe Shein si Temu, au venit cam in 7-11 zile lucrătoare.A venit mereu ce am comandat, nu am avut experiente neplăcute. Sunt serioși.
Doar sa fi foarte atentă când dai comanda, să citești bine toate specificațiile, dimensiunile produsului si tot, pentru ca ei în poze le fac sa pară mai mari decât sunt in realitate produsele si vei fi surprinsă că a ajuns ceva minuscul, dar de fapt alea sunt dimensiunile spuse si pe site.
Altă chestie la haine, dacă vezi ceva ca costă foarte puțin, un tricou sau altceva la 10-15 lei sau mai puțin, sa nu ai nici pretenții la calitate, dar la banii aia dacă porți produsul de 5-10 ori își merită banii.

| MistarGoGu a răspuns:

Devii strabunica! Ataca pirații în draci vapoarele care vin din China cu marfa prin zona Somaliei! Plus cât mai stau coletele în vama!