| ioanaily a întrebat:

Cat m.ar costa o pereche de tenesi de la leonardo? [ coloraty ] big grin Fundaaa! xD

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Se spune "tenisi".

| Ade a răspuns:

La Leonardo sunt pantofi ieftini si prosti. Incerca si tu prin mai multe magazine. Poti gasi si la alte magazine (nu numa de la Lonardo). Chiar daca nu sunt de firma, asta daca nu te deranjeaza. Eu iti zic sa nu-ti comanzi de pe net. Succes!

| Annalina99 a răspuns:

La leonardo sunt ieftini da`ai putea sa mergi sa vezi singursmugsmug

| Ecou a răspuns:

De ce nu te duci sa vezibatting eyelashes?

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Vreo 119 roni

| fetitza_4476 a răspuns:

Cam peste 40-45 de lei maxim in 55-60 de lei.Depinde! Funda?big grin