| Amelya02 a întrebat:

Cati bani trebuie sa dai la patinoar? patinele au pret separat?

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

La patinoar se plateste intrarea si patinele separat. Preturile sunt in functie de oras. In Bucuresti mai mari, in provincie mai mici.

Daca patinoarul este inchis si daca doresti sa iti lasi hainele la garderoba, platesti si acolo.

Totul costa in jur de 30 de lei. Poate cu reducere pentru elevi e mai putin.

Pa si spor la patinat!

| elena12344321 a răspuns:

Nu patinile intra intr-un pret cu biletul, platesti 100 lei de persoana, dar data vrei trimitiun cod la Orange cu nr 143 si intz vin 2 bilete la pret de unu. (R.MD)