| Ramoooooo a întrebat:

Caut cateva modele de coafuri pentru evenimente mai speciale sau pur si simplu pentru o iesire sambata seara ...sau chiar la scoala happy

2 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Http://www.acasatv.ro/......e-par.html

Sper ca iti plac si ca iti vor folosi sfaturile.

| MissRainbow a răspuns:

Pai cozile in os de peste sunt super OK.Ar fi dragut si un coc in varful capului dar lasa si suvite sa iasa din el si nu folosi fixativ sau mai stiu eu ce pentru ca sigur nu vrei sa arati ca o "cuconeta"laughing. Astazi a fost ziua mea si mi-am legat pur si simplu o esarfa subtire si am facut o funda mica putin intr-o parte(eu sunt asa, mai copilaroasa:*)Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu!