| stefybx a întrebat:

Caut o persoana cu autovehicol care este libera de sarbatori si ar dori sa mearga in Germania cu masina doua saptamani. Ofer masa, cazare si plata benzinii.

6 răspunsuri:
| -TattO- a răspuns:

Nu se ofera nimeni fara sa cunoasca persoana pe care o ia in autovehicul.

parerea mea

| stefybx explică:

Persoana respectiva sa fie in jurul varstei de 50 ani.

| -TattO- a răspuns:

Sper sa gasiti...

leonardk
| leonardk a răspuns:

Ar trebui sa fie tare sarman si singur acel om ca sa-si petreaca sarbatorile departe de casa doar pentru mancare si cazare. Stimata doamna, haideti sa fim rezonabili - cel mai prost sofer care ar face acest drum v-ar cere 200 euro in afara de cazare si masa. Nu mai vorbim ca masina nu consuma doar benzina. Eu va doresc sa gasiti dar presimt ca...nu veti gasi.

| stefybx explică:

Putem negocia orice varianta.

| Merilynne a răspuns:

Nu cred ca este niumeni care sa mearga cu autovehicolul dar mai bine mergi cu autibuzul este tot acelasi lucru si nu mai platesti mancare si cazarea