| DoctorUtoniu a întrebat:

Ce ar trebui s-a mai achizitionez pentru ca PC'ul meu sa se miste mai bine ( viteza de raspuns mai mica, sa nu se intepe, sa se miste bine jocurile) la un buget acceptabil?+ Modele daca se poate!
In prezent am :
Procesor Intel core 2 duo 2.2 GHz

Memorie 2 GB

Placa video AMD RADEON HD 6670 ( 2 GB )

3 răspunsuri:
| adyionut a răspuns:

La configuratia lui ar trebui sa se miste bine. nu descarca toate felurile de programe ca nu sunt bune parerea mea. poti sa istalezi din nou windowsu si o sa-ti mearga mai bine.

| XAMQSL a răspuns:

Schimba-ti windows-ul, sau eventual mai cumpara-ti 1 gb ram.

| DoctorUtoniu explică:

Am win 7 Home Premium, partea cu GB sunt si eu de aceeasi parere, dar procesorul mi-se pare invechit parerea mea...