| paulmicutz a întrebat:

Ce as putea sa le fac parintilor cadou acum de craciun. Ar fi randul meu sa spun sa fiu mosul pentru iei. Cadouri nu exagerate ca pret, moderate.

12 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Pai *** degeaba iti zicem noi daca tu nu gasesti in magazin. du-te in magazin gen supermarket si vezi ce gasesti. de exemplu anul trecut eu i-am luat maicamii un set de pahare cu mos craciun de astea si tatalui un set de ala de barbierit.bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| Barbiiiedoll a răspuns:

Pai mamei tale cumpara-i de la avon un set cu parfum deodorant etc nu costa mult si iti da si cadou o cutie de pus cadouri
si pentru tatal tau ia-i un ceas de mana sau o apa de toaleta
funda?batting eyelashes

| MaximClaudiu a răspuns:

Poti sa le iei orice...parinti se vor bucura oricum, pentru ca asa sunt parintii

| ShnitzelCuCeapa a răspuns:

Tatal meu s-a bucurat cand a primint parfum.

| Daniela_Irimia_1985 a răspuns:

Este f frumos din partea ta ca vrei sa le faci cadouri. Iti recomand un articol pe care l-am scris de curand- De ce esti fericit atunci cand daruiesti. Idei de cadouri de Craciun http://www.gandeste-pozitiv.ro/de-ce-esti-fericit-atunci-cand-daruiesti/

| Bealive a răspuns:

Buna,paulmicutz.Ai putea sa le daruiesti parintilor tai un set de pahare, un ceas de perete, o icoana, ceva de suflet. Imi dai fumdaa?

| Pencea_Maria_1998 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa le iei ceva segnificativ sarbatorilor de iarna cum ar fi diverse decorati pentru pomul de iarna sau pentru casa, evident pe aceasta tema.

| Andreea_Eu_1996 a răspuns:

Hmmmhappy Nu ii cunosc pe parintii tai. Ai putea sa le iei ceai / cafea in functie de ce beau si un ceainic sau un set pentru cafeahappy Ai putea sa le faci o surpriza si sa le aduci un brad natural frumos impodobit. Ai putea sa inramezi frumos o poza cu voi. Sau ai putea sa le gatesti ceva ce le place mult, sa ii scoti in oras de Craciun. Sa le scrii o scrisoare draguta. Sunt multe lucruri pe care le-ai putea facehappy

| IngericaLuv a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca tu esti cel mai frumos cadou pentru parintii tai,fii sigur de asta.Dar, ca sa ma implic, ti-as recomanda sa le iei parintilor tai un cosulet festiv cu tot felul de chestii in el:cozonac, o sticla de vin, ciocolata sau biscuiti.Cred ca ar fi cel mai convenabil, mai ales ca tot cosul este invelit in fundite si alte ornamente. Succes!:*

| Sneikays a răspuns:

Pai, poti sa te inspiri pentru un cadou pentru ei, dupa hobiuri-le lor, ce le place sa faca.Din astea te interesezi pentru un cadou

| biancawr a răspuns:

Poti sa le ei un cea de epca, sunt ieftine si merg eu i-am luat unul tatalui meu de ziua lui si a fost buvuros ca un copil.