| zuzuIzz a întrebat:

Ce cadou ar trebui sa'i dau unui baiat de 14 ani? "FUNDA"

Răspuns Câştigător
| romanaols a răspuns:

Eu spun ceva simplu si dragut. De exemplu o bratara cu zodia lui sai ceva care sa semnifice sportul care ii place happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou de firma,un parfum bun,un lant de argint,o bratara te argint, un telefon, o camera foto. depinde de cati bani dispui si ce preferinte are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceashappy

| Dan_8062 a răspuns:

Chiloti cu pozitiilaughing

| TheCatInBlack a răspuns:

Pai eu zic asa : o minge de fotbal, o bluza ca destia din resling si alte idei aici : http://funnyblog.ro/......e-cadouri/

| Ram0 a răspuns:

Totul depinde de relatia pe care o ai cu acel baiat... Daca sunteti frati, amici, s`au poate ceva mai multt de atathee hee.Si depinde foarte mult de personalitatea baiatului. Daca e mai dur si smecher asa cum se cred baieti in general cu siguranta i`ar place ceva specific baietilor dar nu jucarii sau tot felul de prostii pentru ca ii faceti sa para inca mici si lor exact asta nu le place.De exemplu daca baiatul ar fi fratele sau amicul tau ii poti lua un ceas,un tricou,o bluza sau un parfum care ii place lui, daca e prietenul tau ai multe chestii de improvizat de exemplu un breloc pe care sa-l personalizezi punand o poza cu voi doi, sau o perna la fel personalizata cu poze cu voi, tricouri personalizate sau orice vrei tu happy.

| Zonius a răspuns:

Incearca un joc pentru calculator sau playstation daca e pasionat