| Ascker a întrebat:

Ce cadou de craciun sa iau unei persoane care e cam obsedata de filmele coreene?

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Niște romane, scrise de autori asiatici:
http://imgur.com/a/FvEv7
Cred că s-ar bucura și de un Ghid de conversație român-coreean:
http://www.linghea.ro/ghid-conversatie-coreeana.html
Ori, ceva personalizat: http://imgur.com/a/doO3Q
Și, poate niște accesorii de păr, cercei, brățări (fetele iubesc mărunțișurile acestea;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CD-uri cu filme coreene care consideri ca i-ar placea(doar asa, ca sa aiba la ce se uita de Craciun happy ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Jumong.

| Iunix a răspuns:

Bilete de avion până în Coreea.

| Valentinaldoilea a răspuns:

O carte de bucate... coreene.

| litere123 a răspuns:

CD-uri cu filme coreene
CD-uri cu muzica coreeană
etc...

| TheMinedPlumbob a răspuns:

-CD-uri cu filme coreene.
-Papusi cu personaje din Anime-uri.
-Betisoare de lemn (Stii tu, se folosesc pentru a manca).

Cam atat. Succes la cumparat!

| Aaaaa1111bbbb2222 a răspuns:

De cumparat este mai greu... in tara nu se prea promoveaza asa ceva, deci in afara de carti sau CD-uri nu prea poti cumpara altceva.

In schimb exista locuri unde printeaza diferite poze pe tricouri sau pe cani.
Ar fi draguta o cana pe o parte cu personajul preferat si pe cealalta parte sigla*titlul* filmului preferat (din care face parte personajul)

Si pe tricou ar fi ok numele filmului si/sau o imagine de ansamblu cu personajele filmului. (Poti face si asta pe cana).

Alte solutii nu prea ai.

Bafta la descoperirea cadoului perfect!

| StephaniaNS a răspuns:

CD-uri cu filme coreene. Pentru adulti.