| OanaVlad a întrebat:

Ce cadou i-as putea da unui baiat la schimbul de cadouri? (ceva care nu costa peste 30 de lei)

Răspuns Câştigător
| criisz a răspuns:

Tin minte ca i-am luat unui coleg la schimbul de cadouri un fes laughing). Ar merge si o carte...o esarfa, o cana pictata in spiritul sarbatorilor, sau dulciuri traditionale. De asemenea te poti gandi ca ar merge un cadou specific craciunului

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un ceas breloc haios de genul http://www.crownfashion.ro/......ort-808480 sa

| Kodokuna a răspuns:

Buna idee cu fesulhee hee Da,ar merge un fes,sau un fular, sau amandoua, ca nu cred ca depasesc 30 de lei.Ai putea sa-i dai o cana mare de tot, cu un Mos Craciun sau ceva de genul asta pe ea happy Sau un glob cu zapada! Eu cred ca asta ii voi da.Cred ca ar merge si ceva de plus,ceva simpatic happy Ai putea sa-i dai si o carte,daca ii place sa citeasca. Poate un album de fotografii, in care sa pui cateva poze cu clasa, iar restul sa completeze el in decursul anilor.Desigur,ai putea sa-i dai ceva gen parfum/deodorant sau chestii din astea,dar banuiesc ca i-ar place mai mult un obiect pe care sa-l aiba si sa-l pastreze, ceva simbolic.
Stiu ca nu am venit cu multe idei, dar sper totusi sa-ti fie de folos.Succes la alesul cadoului si Craciun Fericit!

| Mufiiinel a răspuns:

Daca stii, fa-i o bratara din noduri (friendship bracelets, cauti pe google) si nu dai decat 5 lei pe ate laughing. sau daca vrei sa fii mai comoda ii poti lua un lantisor (cu pandantiv) cu zodia lui sau ceva big grin. fundita?puppy dog eyes