| onutza98 a întrebat:

Ce cadou i.asi putea lua tatalui meu de craciun?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu are gilette fusion power cumparai unawinking

| KidOoNh a răspuns:

Un ceas de firma sau daca nu un parfum de barbati sau daca ii place fotbalul ceva minge de fotbal

Răspuns utilizator avertizat
| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti să-l impresionezi cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte cu vapoarele Greenpeace, tricouri, brelocuri, sireturi personalizate. Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.

| zuzu a răspuns:

O sticla de viin...
o camasa
un tricou ceva.
thinking
un spray. un parfuum.
aaathinking cum zice iceman un gilette fusion power
o caciula si un fular tare dragusehappy
o carte bunabig grin
sau un CD cu muzica lui preferata:d

| bLu3 a răspuns:

Buna, parerea mea este ca un prim lucru ar fi un parfum deoarece barbatilor le place asta, o camasa frumoasa si ce conteaza cel mai mult, arata-i dragostea pe care o ai fata de el si tot respectul pentru tot ce a facut pentru tine deoarece parintii nostri se bucura cand vad ca noi ii pretuim si ii iubim cu adevarat.Asta e in primul rand parerea unui copil care isi iubeste parintii din toata inima si a unui baiat care stie cam ce gusturi au barbatii.Bafta!:d

| andrey_2747 a răspuns:

Te astept aici : http://1a2b3d4c5d6e7f.hi5.com

| george_1804 a răspuns:

Ce veri tu